SAYIN VALİMİZ AKDURMUŞ KÖYİÇİ KİLİTLİ PARKE TAŞI ÇALIŞMALARIMIZI YERİNDE İNCELEDİ

Sayın Valimiz Yavuz Selim Köşger, Akdurmuş köyünde İl Özel İdaresi tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.  Burada bir müddet vatandaşlarla sohbet eden Sayın Valimiz çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kış aylarında köy içi yolların stabilize olmasından dolayı çok sıkıntı çektiklerini belirten vatandaşlar, köy yollarının parke taşlar ile döşenmesinin ardından duydukları memnuniyetleri dile getirdi. Vatandaşlar, “özellikle kış aylarında köyümüzün yollarında sıkıntılar yaşıyorduk. Köy içi yollarının parke taşları ile döşenmesinin ardından kolaylıkla ulaşım sağlayabiliyoruz. Köyümüz, çok uzun yıllardır ilk defa böyle hizmet gördü” ifadelerini kullandılar.

Ziyaretler esnasında çocuklarla tek tek ilgilenerek hediyeler dağıtan Sayın Valimiz vatandaşlara bir süre sohbet ettikten sonra köyden ayrıldı.

Yapılan inceleme çalışmalarına Vali Yardımcısı Numan Tahir Şimşek, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Selahattin Mersin, Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Işık, Özel İdare Yol ve Ulaşım Müdürü Ahmet Caf katıldı.