ASFALT KAPLAMA YAPILACAK YOLLARA YERİNDE HIZLI ÇÖZÜM SEYYAR ( MOBİL )KONKASÖR

914.104,70 TL’ye alınan konkasöre bu yıl mobil titreşimli elek ile bant alımı ve jeneratör alınarak seyyar ( mobil ) konkasör tam faal hale getirilmiştir

ASFALT KAPLAMA YAPILACAK YOLLARA YERİNDE HIZLI ÇÖZÜM SEYYAR ( MOBİL )KONKASÖR

 

                914.104,70 TL’ye alınan konkasöre bu yıl mobil titreşimli elek ile bant alımı ve jeneratör alınarak seyyar  ( mobil ) konkasör tam faal hale getirilmiştir

Mobil titreşimli elek ve bant sayesinde yolların asfalt kaplaması için gerekli her türlü agrega malzemesi ( mıcır,temel malzemesi vs. ) üretilebilecek. Ayrıca bütün tesisin enerjisini karşılayacak jeneratör sayesinde de uzak bölgedeki yolların asfalt kaplaması için gerekli olan her türlü malzemeyi hem ucuza hem de kısa sürede karşılama imkânına kavuştuk.

Seyyar ( mobil ) konkasör  ve ekipmanı sayesinde konkasör tesisi olmayan bölgelerde ruhsat, kurulum, enerji nakil hattına  vs. işlemlere gerek kalmadan yolları asfaltlama imkanı bulacağız. Taşınabilir bir sistem olması sayesinde asfalt yapılacak yola en yakın malzeme ocağında üretim yapılarak nakliye ve zamandan tasarruf sağlanacaktır. Bu sistem sayesinde sağlanan tasarruflarla asfalt kaplama maliyetleri de düşecektir.

Servi- Hani bağlantı yolu yıllarca yakın bölgelerde malzeme ocağı olmayışı ve bununla birlikte yüksek maliyet nedeniyle asfalt kaplama yapılmadığından bu sistem sayesinde bu yıl asfalt kaplaması yapıldı.